PAR30 THEME
دانلود مستند زمین سیاره بشر Human Planet 2011 - دانلود در این وبلاگ را به نحوی دیگر تجربه کنید!!

 

دانلود در این وبلاگ را به نحوی دیگر تجربه کنید!!

برای مشاهده ی آرشیو یوزر و پسورد نود 32 به آرشیو دی ماه 89 مراجعه کنید

دانلود مستند زمین سیاره بشر Human Planet 2011
ساعت ۱٢:٢٢ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۸٩  کلمات کليدي: دانلود مستند سیاره بشر ، مستند ، دانلود مستند سیاره بشر از بی بی سی ، دانلود مستند human planet 2011 bbc

زمین یا سیاره بشر نام مستندی است که امروز در این وبلاگ برای شما آماده کرده ایم این مستند که به زبان انگلیسی و یک مجموعه تلوزیونی میباشد از جذابیت بالایی برخوردار است. این مستند در اصل توسط بی بی سی تولید شده است. که درباره انسان و ارتباط آن با جهان طبیعی میباشد...
زمین سومین سیاره در منظومهٔ شمسی است که در فاصلهٔ حدود ۱۵۰ میلیون کیلومتری از ستاره‌ی خورشید قرار دارد. فاصلهٔ زمین تا خورشید به گونه‌ای است که شرایط محیطی‌ی آن قابلیت زیستن را به موجودات زندهٔ کربنی می‌دهد. تاکنون زمین تنها سیاره‌ای بوده است که وجود حیات در آن ثابت شده است. زمین سیاره‌ای است سنگی با مقدار قابل توجه‌ای آب سطحی. جو زمین ترکیبی است از نیتروژن (حدود هشتاد درصد)، اکسیژن (حدود بیست درصد) و چندین گاز دیگر... .

 

 

 توضیحات کامل تر و ویژگیهای نرم افزار و لینک دانلود در ادامه مطلب موجود است ... 


در منظومهٔ خورشیدی، فاصلهٔ زمین تا خورشید بین فاصلهٔ زهره (یا ناهید) تا خورشید و فاصلهٔ مریخ (یا بهرام) تا خورشید است. زمین جزو سیارات داخلی منظومهٔ خورشیدی محسوب می‌شود.
مرتفع‌ترین نقطه بر روی خشکی‌های زمین کوه اورست نام دارد که نزدیک به نه کیلومتر از سطح دریا بالاتر است. عمیق‌ترین قسمت دریاها نیز در نزدیکی جزایر فیلیپین در اقیانوس آرام قرار دارد. عمق این ناحیه حدود ۱۱ کیلومتر پایین‌تر از سطح دریا است و به آن گودال یا درازگودال ماریانا گفته می‌شود.
عمر زمین ۰.۰۰۰۶ ± ۴.۵۶۷۲ بیلیون سال است.
حرکت انتقالی زمین به دور خورشید
سرعت این حرکت زمین در مدار خود به دور خورشید یکسان نیست ودر نزدیکی خورشید بیشتر می‌شود.از اثرات این حرکت ایجاد یک سال شمسی شکل گرفتن فصول مختلف و تغییر ظاهری چهرهٔ آسمان شب در طول سال است مدت این چرخش ۳۶۵٫۲۵ روز است و سرعت زمین در این مدار ۳۰ کیلومتر بر ثانیه‌است.
حرکت وضعی
حرکت زمین به دور محور شمالی و جنوبی آن مدت این چرخش ۲۳ ساعت و ۵۶ دقیقه است.

 


دانلود فیلم از لینک مستقیم پارت 1 : 500 مگابایت


دانلود فیلم از لینک مستقیم پارت 2 : 500 مگابایت


دانلود فیلم از لینک مستقیم پارت 3 : 500 مگابایت


دانلود فیلم از لینک مستقیم پارت 4 : 500 مگابایت


دانلود فیلم از لینک مستقیم پارت 5 : 500 مگابایت


دانلود فیلم از لینک مستقیم پارت 6 : 500 مگابایت


دانلود فیلم از لینک مستقیم پارت 7 : 500 مگابایت


دانلود فیلم از لینک مستقیم پارت 8 : 320 مگابایت

 

"منبع"

رمز: www.mihandownload.com