PAR30 THEME
آموزش مونتاژ عکس در فتوشاپHow to Cheat in Photoshop CS5 (E-book)d - دانلود در این وبلاگ را به نحوی دیگر تجربه کنید!!

 

دانلود در این وبلاگ را به نحوی دیگر تجربه کنید!!

برای مشاهده ی آرشیو یوزر و پسورد نود 32 به آرشیو دی ماه 89 مراجعه کنید

آموزش مونتاژ عکس در فتوشاپHow to Cheat in Photoshop CS5 _ (E-book)d
ساعت ٢:٤٢ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٥ اسفند ۱۳۸٩  کلمات کليدي: cheat in photoshop cs5 ، آموزش مونتاژ عکس در فتوشاپ ، دانلود نرم افزار ، دانلود cheat in photoshop cs5

فتوشاپ هم اینک یکی از برترین نرم افزار ها در گرافیک رایانه در جهان محسوب می شود و اکثر گرافیست ها برای ویرایش و روتوش عکس های خود از این نرم افزار استفاده می کنند. اما استفاده از این نرم افزار نیاز به آموزش داشته و بخش بخش آن امکاناتیست که باید با آنها آشنا شد تا بتوان از آنها به بهترین نحو استفاده کرد. مونتاژ تصاویر نیز یکی از امکانات بی بدیع فتوشاپ می باشد. امروز در وب سایت دانلود نرم افزار رایگان کتاب الکترونیکی How to Cheat in Photoshop CS5: The art of creating realistic photomontages نوشته Steve Caplin را برای شما عزیزان مهیا کرده ایم که در این کتاب الکترونیکی آموزشی شما می آموزید تا چطور با راههای نزدیک تر و آسان تر عکس های خود را مونتاژ نمایید و به کار خود سرعت ببخشید.
در این کتاب آموزشی دو راه اصلی مونتاژ در نرم افزار Photoshop به تشریح کامل و به زبان انگلیسی توضیح داده شده است که می تواند جوابگوی نیاز هر کاربری باشد. لازم به ذکر است از مونتاژ تصاویر در تبلیغات، چاپ و نشر، رسانه های چاپی و غیره استفاده می شود و به تمام دانشجویان و هنرمندان گرافیک توصیه می کنیم حتما این هنر فتوشاپ را یاد بگیرند، زیرا همواره در کارهای طراحی عمده مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این Ebook شامل 464 صفحه بوده و ناشر آن Focal Press 2010 می باشد و همچنین این کتاب با فرمت PDF ارائه گشته است. امیدواریم که با دانلود ایبوک آموزش مونتاژ عکس بتوانید به راحتی عکس های خود را مونتاژ کنید و از آنها نهایت لذت را ببرید.

 

 

 

 توضیحات کامل تر و ویژگیهای نرم افزار و لینک دانلود در ادامه مطلب موجود است ...


توجه : شما باید تمامی بخش ها را دانلود کرده و در یک پوشه قرار دهید و سپس فایل How-to-Cheat-in-Photoshop-CS5-eBook-www.fdl.ir.part1.exe را اجرا کرده و بر روی دکمه Install کلیک کنید.

حجم کل: 295 مگابایت

دانلود بخش اول

بخش دوم | بخش سوم | بخش چهارم | بخش پنجم | بخش ششم

"منبع"

رمز: www.fdl.ir